FOTORAMA24

Fotorama24

Fotograf | USŁUGI FOTOGRAFICZNE

Albumy

Albumy zdjęciowe są popularnym sposobem na przechowywanie i prezentację naszych ulubionych zdjęć. Mogą być wykonane w formie tradycyjnej, z wydrukowanymi zdjęciami, które są umieszczone w specjalnych wkładkach albumu. Mogą też być stworzone cyfrowo, gdzie zdjęcia są umieszczone na specjalnych nośnikach lub w aplikacji mobilnej.

Albumy zdjęciowe mogą mieć różne tematyki, np. podróże, rodzinne wydarzenia, ślub, urodziny, zwierzęta itp. Mogą być wykonane w różnych stylach, np. klasycznym, nowoczesnym, vintage, skandynawskim. Dostępne są również różne rozmiary i rodzaje albumów zdjęciowych, od mniejszych, które można zabrać ze sobą w podróż, do większych, które mogą pomieścić duże ilości zdjęć.

Tworzenie albumów zdjęciowych jest nie tylko świetnym sposobem na przechowywanie wspomnień, ale również na kreatywne wykorzystanie zdolności artystycznych. Możemy dostosować układ stron, dodać teksty, kolaże i ozdobne elementy. Możemy również dodawać notatki, aby zachować wspomnienia i historie związane z danym zdjęciem.

Albumy zdjęciowe są również doskonałym prezentem dla bliskich osób. Mogą one być spersonalizowane, np. przez dodanie imion, daty, dedykacji. Dzięki nim możemy podzielić się naszymi ulubionymi zdjęciami z rodziną i przyjaciółmi, dając im pamiątkę, którą mogą mieć na zawsze.

W dzisiejszych czasach, gdy większość zdjęć jest przechowywana cyfrowo, albumy zdjęciowe dają nam możliwość stworzenia fizycznego, palpacyjnego dzieła, które możemy trzymać w rękach i przeglądać bez konieczności korzystania z komputera czy telefonu. Są to trwałe pamiątki, które pozwolą nam cieszyć się naszymi ulubionymi wspomnieniami przez wiele lat.

KSIĄŻKI | WYDRUKI MAŁO ORAZ WIELKOFORMATOWE

Wykonuję wydruki zdjęciowe. Oferuję usługi drukowania fotografii w różnych formatach, w tym na papierze fotograficznym o wysokiej jakości. Drukuję zdjęcia z różnych nośników, takich jak pendrive, karta pamięci, telefon komórkowy czy także bezpośrednio z serwisów społecznościowych. Mogę również zaoferować usługi edycji zdjęć przed drukiem, aby zapewnić najlepsze efekty wizualne. Wydruki zdjęciowe mogą być wykonane w odcieniach czarno-białych lub kolorowych, zależnie od preferencji klienta.

VIDEO – to przede wszystkim: Pełnometrażowe realizacje filmowe z wykorzystaniem jednej, bądź wielu kamer,
– Realizacje z wykorzystaniem sprzętów typu kran kamerowy,
– profesjonalne plenery video,
– realizacja zaproszeń video na różnego typu uroczystości – wesele, chrzest, i inne imprezy okolicznościowe,
– Krótki, zwięzły teledysk,
– Profesjonalne pokazy multimedialne filmowo-zdjęciowe,
– Video-rejestracja za pomocą DRONA

Firma FOTORAMA24 to również pomoc…
– w kontaktach z zespołami weselnymi,
– w zorganizowaniu dekoracji wnętrz,
– organizacji dekoracji samochodów,
– uświetnienie imprezy pod kątem obecności profesjonalnego barmana,
– usługi „ciężkiego dymu” z wykorzystaniem profesjonalnych parownic sprowa-dzonych z USA.

Kontakt

FOTORAMA24
E-mail:
Telefon komórkowy : 504 285 656

Pasja tworzenia za pomocą światła i cienia…

MENU