fotorama24_logo_

Sesja rodzinna

Fotografia  rodzinna to momenty z życia rodziny. Jest to niezmiernie przyjemny typ fotografii. Obejmuje on też sesje brzuszkowe, dziecięce, oraz rodzinne. Fotografuję w naturalnej scenerii, ale również w zaciszu Państwa domów – tworząc obrazy w stylu lifestyle. Wszystko zależy od Państwa preferencji oraz aury, którą chcemy stworzyć na zdjęciach. Służę pomocą w kwestii aranżacji miejsca planu zdjęciowego.
W fotografii lifestylowej stawiam na naturalność i spontaniczność. Staram się uchwycić autentyczne chwile, unikając sztucznych póz czy ustawień. Ten typ fotografii świetnie sprawdza się w zleceniach typu „dzień z życia rodziny”, „dzień z życia dziecka”. Wtedy podczas kilkugodzinnej sesji wykonuję zdjęcia w stylu reportażowym, starając się opowiedzieć historię poprzez obrazy.
Sesja brzuszkowa to rodzaj fotografii, który skupia się na uwiecznieniu piękna i unikalności okresu ciąży. Sesje brzuszkowe są zazwyczaj wykonywane w trakcie drugiego lub trzeciego trymestru ciąży i mają na celu uwiecznienie tego szczególnego okresu w życiu przyszłych rodziców.
Zalecam zabranie na sesję partnera. Może trzymać Cię za rękę, obejmować brzuszek lub być obecny na zdjęciach, co dodaje osobistego charakteru. Zachęcam do wyrażania emocji i naturalnych reakcji.
Fotografie, na których widać radość, miłość i oczekiwanie, często są najbardziej wartościowe. Sugeruję Paniom, bądź przyszłym rodzicom by sesje ciążowe wykonywać w plenerze. To pozwala dodatkowo wprowadzić element natury i świeżego powietrza do fotografii. Współpraca ze mną pomoże Paniom, Państwu uzyskać piękne i trwałe wspomnienia z czasów ciąży. Efekty tak zorganizowanej sesji można pokazać na gotowych zdjęciach, w minimalistycznych albumach, książkach, czy też w postaci cyfrowej.
Fotografując ludzi staram się tak kierować sesją, aby stworzyć, a potem wychwycić prawdziwe, przepełnione naturalnością, nieskrępowaniem emocje pomiędzy fotografowanymi osobami. To jest wymagający i wyjątkowy rodzaj ujęć. Należy uchwycić naturalne chwile, gdy członkowie rodziny są sobą. Zachęcaj do spontanicznych gestów i uśmiechów. Jeżeli wymagane jest luźne, całkowicie nieskrępowane zachowanie np. dzieci podczas sesji dziecięcych – korzystam z takiego rodzaju sprzętu
fotograficznego, który pozwoli mi oddalić się na tyle od moich „modeli”, by poczuli się komfortowo, a ujęcia odzwierciedliły luźną, wesołą atmosferę.
Uczestniczę w ważnych wydarzeniach rodzinnych, takich jak święta, uroczystości czy wspólne podróże. Utrwalając te chwile, tworzę pamiątki na lata. Wykonuję zarówno zbiorowe zdjęcia rodzinne, jak i indywidualne portrety każdego członka rodziny.
Fotografia rodzinna to piękna i cenna pamiątka dla każdej rodziny. Pozwala zachować wspomnienia i cieszyć się nimi na długie lata. Finalny produkt może być pomysłem na wspaniały prezent dla bliskich.
Prezentem może być też VOUCHER NA SESJĘ INDYWIDUALNĄ (sesja narzeczeńska, sesja plenerowa, sesja rodzinna, sesja modelingowa, sesja wizerunkowa itp.) – możliwy do zrealizowania w umówionym terminie.

016 sesja rodzinna
015 sesja rodzinna
014 sesja rodzinna
013 sesja rodzinna
012 sesja rodzinna
011 sesja rodzinna
010 sesja rodzinna
009 sesja rodzinna
008 sesja rodzinna
007 sesja rodzinna
006 sesja rodzinna
005 sesja rodzinna
004 sesja rodzinna
003 sesja rodzinna
016 sesja rodzinna
015 sesja rodzinna
014 sesja rodzinna
013 sesja rodzinna
012 sesja rodzinna
011 sesja rodzinna
010 sesja rodzinna
009 sesja rodzinna
008 sesja rodzinna
007 sesja rodzinna
006 sesja rodzinna
005 sesja rodzinna
004 sesja rodzinna
003 sesja rodzinna
fotorama24_kontakt

Kontakt

FOTORAMA24
E-mail:
Telefon komórkowy : 504 285 656

Pasja tworzenia za pomocą światła i cienia…

MENU

error: Zdjęcia objęte są prawami autorskimi i ich kopiowanie zostało zablokowane