fotorama24_logo_

Fotografia ślubna

Fotografia  ślubna to pamiątka na całe życie. 

Dzień wesela to przede wszystkim kadry z przygotowań, błogosławieństwa, ślubu, przyjęcia weselnego. Podczas reportażu jestem z Państwem w każdym momencie. Uważam, że rolą fotografa jest nie tylko praca z aparatem, ale przede wszystkim pełna współpraca z ludźmi. Jeżeli tego oczekujecie, z przyjemnością doradzę, pokieruję, rozluźnię atmosferę. Pomogę przebrnąć przez wszystkie kłopotliwe momenty. Będę doradcą, reżyserem, bądź też nie ingerując w przebieg uroczystości, skrytym, nie zwracającym na siebie uwagi – reporterem. Zwieńczeniem reportażu weselnego będzie sesja plenerowa w dowolnie wybranej jednej, bądź kilku lokalizacjach.

Jak to wygląda finalnie?
Nie proponuję określonej ilości fotografii z reportażu – wszystkie, udane, starannie „obrobione” zdjęcia, przygotowane do wywołania, otrzymacie Państwo na nośniku typu pendrive. Oprócz formy elektronicznej otrzymacie indywidualnie przygotowane produkty. Ilość i rodzaj omówimy wspólnie.

Planując własną uroczystość – warto się ze mną spotkać. Zobaczyć dorobek wielu lat pracy. Posłuchać tego, w czym i jak mogę pomóc. Wreszcie ocenić czy mamy zgodność wizji, oraz wyjawić jaki styl fotografii jest najbliższy Państwa upodobaniom. Wychodząc naprzeciw modzie, trendom, a przede wszystkim oczekiwaniom – zdjęcia wykonam w takim stylu, jaki jest najbliższy Waszym sercom. Państwa potrzeby i upodobania są najważniejszym czynnikiem określającym charakter mojej fotografii. Nie zamykam się w kręgu fotografii klasycznej. Ta, którą ja „uprawiam” ma charakter fotografii tradycyjnej, czasem dokumentalnej, artystycznej, lub po prostu reportażowej.
Tym samym gwarantuję, że wraz z przygotowanym przeze mnie albumem, powrócą na nowo emocje, które towarzyszyły Państwu w dniu uroczystości.

018 ślub
019 ślub
022 ślub
023 ślub
024 ślub
025 ślub
026 ślub
027 ślub
032 ślub

„Od zawsze ścigam światło, ono zmienia zwykłość w magię”

– Trent Parke

Firma FOTORAMA24 to również pomoc…

– w zorganizowaniu dekoracji wnętrz, kościołów oraz samochodów, 

– w kontaktach z zespołami weselnymi,

– w uświetnieniu imprezy pod kątem obecności profesjonalnego barmana,

– w zorganizowaniu usługi „ciężkiego dymu” z wykorzystaniem profesjonalnych parownic,

– w realizacji pleneru video,

– w realizacji wykonania zaproszeń na różnego typu uroczystości – wesele, chrzest, i inne imprezy okolicznościowe,

– w realizacji profesjonalnych filmowo-zdjęciowych pokazów multimedialnych.

Kontakt

FOTORAMA24
E-mail:
Telefon komórkowy : 504 285 656

Pasja tworzenia za pomocą światła i cienia…

MENU

error: Zdjęcia objęte są prawami autorskimi i ich kopiowanie zostało zablokowane