fotorama24_logo_

FOTORAMA24,

Fotograf Ciechanów

Witam!

Jestem fotografem. Pasjonuje mnie, malowanie światłem, czyli to czym naprawdę jest fotografia. Fotografia jest swego rodzaju wyzwaniem, świetną zabawą, ale przede wszystkim pasją, która mi towarzyszy od najmłodszych lat życia. Zdobywana przez wiele lat wiedza, doświadczenie i w pełni profesjonalny sprzęt pozwala mi na indywidualne i nietuzinkowe podejście do każdego wyzwania. Stosuję różnorodne techniki fotografowania. Dbam o wysoką wartość estetyczną fotografii. Efektem mojej pracy są eleganckie, wysokiej jakości fotografie – oddane w takiej formie, na jaka się zdecydujecie czyli produkt końcowy, którego jesteście świadomi.

Na to co robię, zawsze patrzę przez pryzmat zarówno własnych praktyk życiowych, jak również uwiecznionych już wydarzeń z życia innych ludzi. To doświadczenie gwarantuje, że zawsze staję w odpowiednim miejscu, by w odpowiednim momencie nacisnąć migawkę.

Możecie być pewni, że sesja przebiegnie w sposób swobodny i bez skrępowania. Jeśli jednak macie życzenie obejmę Was w pełni fachowym doradztwem przed i w trakcie uroczystości.

Wybór należy do Państwa.

MOJA OFERTA

Fotografia  rodzinna to momenty z życia rodziny. Jest to niezmiernie przyjemny typ fotografii. Obejmuje on też sesje brzuszkowe, dziecięce, oraz rodzinne. Fotografuję w naturalnej scenerii, ale również w zaciszu Państwa domów tworząc obrazy w stylu lifestyle. Wszystko zależy od Państwa preferencji oraz aury, którą chcemy stworzyć na zdjęciach. Służę pomocą w kwestii aranżacji miejsca planu zdjęciowego.

 

SESJA CIĄŻOWA

SESJA DZIECIĘCA

SESJA RODZINNA

SESJA LIFESTYLOWA

Fotografia ślubna to pamiątka na całe życie. Dzień wesela to przede wszystkim kadry z przygotowań, błogosławieństwa, ślubu, przyjęcia weselnego. Podczas reportażu jestem z Państwem w każdym momencie. Uważam, że rolą fotografa jest nie tylko praca z aparatem, ale przede wszystkim pełna współpraca z ludźmi. Jeżeli tego oczekujecie, z przyjemnością doradzę, pokieruję, rozluźnię atmosferę. 

 

SESJA NARZECZEŃSKA

PRZYGOTOWANIA

ŚLUB

PRZYJĘCIA WESELNE

SESJA PLENEROWA

Fotografia okolicznościowa to rodzaj fotografii, który ma na celu uwiecznienie szczególnych chwil, wydarzeń i okoliczności w Państwa życiu. To zdjęcia z chrztu, komunii, uroczystości rodzinnych takich jak urodziny, jubileusze. To też konferencje firmowe, bankiety, festyny. Imprezy studniówkowe oraz
inne uroczystości szkolne. 

 

FOTOGRAFIA CHRZTU

FOTOGRAFIA URODZINOWA

FOTOGRAFIA KOMUNIJNA

FOTOGRAFIA STUDNIÓWKOWA

„Od zawsze ścigam światło, ono zmienia zwykłość w magię”

Trent Parke

Fotografia techniczna obejmuje wszystko, co wykracza poza obszar fotografii konwencjonalnej. Tak więc jeśli potrzebują Państwo zdjęć produktów, nieruchomości, wnętrz, także te wykonane za pomocą drona, jestem do Państwa dyspozycji.

 

FOTOGRAFIA WNĘTRZ I NIERUCHOMOŚCI

Prezentowana tutaj galeria zdjęciowa PRODUKTÓW oferowanych przeze mnie, oraz KATALOG PRODUKTÓW FOTO ułatwi Państwu wybór właśnie tego, który spełni oczekiwania dotyczące jakości, wyglądu i trwałości.
 
 
 

 

Firma FOTORAMA24 to również pomoc…

– w zorganizowaniu dekoracji wnętrz, kościołów oraz samochodów, 

– w kontaktach z zespołami weselnymi,

– w uświetnieniu imprezy pod kątem obecności profesjonalnego barmana,

– w zorganizowaniu usługi „ciężkiego dymu” z wykorzystaniem profesjonalnych parownic,

– w realizacji pleneru video,

– w realizacji wykonania zaproszeń na różnego typu uroczystości – wesele, chrzest, i inne imprezy okolicznościowe,

– w realizacji profesjonalnych filmowo-zdjęciowych pokazów multimedialnych.

fotorama24_kontakt

Kontakt

FOTORAMA24
E-mail:
Telefon komórkowy : 504 285 656

Pasja tworzenia za pomocą światła i cienia…

MENU

error: Zdjęcia objęte są prawami autorskimi i ich kopiowanie zostało zablokowane